Njihaljka za djecu iz Kuće ljubavi

Autor: Ingeborg Radimiri, 19. 10. 2010.

Od novca sakupljenog od prodaje kolača i ukrasa na Božićnom sajmu prošle godine, kupljena je drvena njihaljka koja je postavljena u dvorištu Kuće ljubavi, Caritasovog doma za majke i djecu na Savici.

Počela je nova školska godina, stigla je jesen i mi volonteri već smišljamo i planiramo mnoge akcije.

Veseli nas kad mi nekog razveselimo, a to nam je pošlo za rukom zahvaljujući Vama, dragi učenici i roditelji. Kada ste pekli kolače i pripremali sitnice za prodaju na našem Božićnom sajmu prošle godine, niste znali što će biti sa svim tim kunama koje su se polako ali sigurno skupljale prodajom.

Njihaljka za djecu iz Kuće ljubavi

Vodstvo Caritasove kuće reklo nam je da bi im za djecu zapravo najviše trebalo uređeno dvorište i da bi ih razveselila velika njihaljka. Na Dan kuće, mi volonteri posjetili smo Dom i uručili sredstva za kupovinu. Njihaljka je ubrzo kupljena i postavljena na radost djece. Nadamo se da već mislite i na nadolazeći Božićni sajam i smišljate recepte za kolače, a u međuvremenu pogledajte koji puta naš pano u plavom kutiću na prvom katu i saznajte na koje se akcije možete prijaviti. Sve što vas zanima u vezi volontiranja pitajte Jasminu iz 4.a ili profesorice Radimiri i Čuljak.

Naše volonterke s djecom   Naše volonterke s djecom