OBAVIJEST – DOZNAKA SREDSTAVA ZA PRIJEVOZ UČENIKA

Autor: Administrator , 11. 12. 2018.

U prilogu ove obavijesti možete se informirati na koji način ostvariti povrat sredstava za prijevoz Samoborčekom EU grupa d.o.o. (Samoborček d.o.o.) za razdoblje studeni 2018. - prosinac 2018. godine.
Popunjeni obrazac hitno dostavite u tajništvo škole, soba 4/I. kat.

Učenici koji imaju pravo ostvariti povrat sredstava, a koriste se prijevozom Samoborček EU grupa d.o.o. moraju HITNO, a najkasnije do 19. 12. 2018. godine dostaviti u tajništvo:

• popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje studeni – prosinac 2018.
  • preslike svih markica za mjesece za koje je prijevoz korišten (studeni - prosinac)
  • presliku mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza
  • presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika (ukoliko je učenik punoljetan)

Izvor: Gradski ured za obrazovanje

Priloženi dokumenti: Obrazac za povrat sredstava razdoblje studeni – prosinac 2018.

Ukupno: 1141927