Za maturante - VAŽNO! - PRIGOVORI na rezultate državne mature

Rezultati ispita državne mature bit će objavljeni 14.7.2021. god. u 12 h. Prigovori na rezultate državne mature mogu se podnijeti

• osobno u četvrtak, 15.7. 2021. od 11 h do 13 h i u petak, 16.7.2021. od 10 h do 12 h  u prostoriji ispitne koordinatorice u IX. gimnaziji, Dobojska 12
  • mailom do 16.7.2021. do 12:00 na adresu ispitne koordinatorice mirjana.franic(at)skole.hr. Ispitna koordinatorica će učenicima na zahtjev poslati obrazac za prigovore. Popunjeni obrazac je potrebno vrati na navedeni mail (mirjana.franic(at)skole.hr) .

Obavijesti DM 2020./2021.

Na mrežnoj stranici www.postani-student.hr redovno pratite obavijesti o tijeku prijava i polaganja ispita državne mature, o prijavama na fakultete i njihovim dodatnim uvjetima. Na stranici se nalaze kontakti za pomoć i podršku.

Na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje www.ncvvo.hr nalaze se svi predmetni katalozi za državnu maturu, provedeni ispiti, brojne informacije o polaganju ispita te novi digitalni sadržaji Ostani u centru mature #ostanidoma.

Od naše ispitne koordinatorice - Mirjane Franić, prof. dobit ćete potrebne informacije o državnoj maturi u virtualnim učionicama u Teamsu te joj se možete putem Teamsa i osobno javiti.

Važni linkovi

www.postani-student.hr Nacionalni informacijski sustav za prijavu ispita državne mature i na visoka učilišta.
www.ncvvo.hr Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja na kojem se nalaze svi ispitni katalozi, ispiti s dosadašnjih državnih matura, pravilnici, dokumenti o prilagodbi,..
www.studij.hr - Središnji prijavni ured (SPU) je nacionalni centar za prijave na studijske programe,odnosno na visoka učilišta u Republici Hrvatskoj. Na portalu se nalazi aplikacija za usporedbu dosadašnjih prijava na fakultete, pregled visokih učilišta u republici Hrvatskoj, sve o prijavama, kalendar, česta pitanja te analiza potreba tržišta rada.
www.mzos.hr - Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa
www.mobilnost.hr - Agencija za mobilnost i programe EU -  na mrežnim stranicama možete pronaći informacije o mobilnosti studenata

« Studeni 2021 »