ODMORKO ZIMA 2019.

Autor: Administrator , 27. 12. 2018.

Školski sportski savez Grada Zagreba i ove zime je pripremio je raznolik sadržaj besplatnih sportskih aktivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola u periodu od od 27. prosinca 2018. godine do 11. siječnja 2019. godine.

Program - ODMORKO

• Program se provodi tijekom zimskog odmora učenika od 27.12.2018. – 11.01.2019. godine
  • Podrazumijeva besplatne sportske aktivnosti za učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba
  • Za sudjelovanje u programu nisu potrebne prethodne prijave, nego učenici dolaze na objekt u vrijeme koje je navedeno na plakatu
  • Učenici ne moraju kontinuiranio pohađati istu sportsku aktivnost, nego svaki dan mogu izabrati drugu ili ih međusobno kombinirati
  • Sve lokacije i događaje u programu mogu se vidjeti na interaktivnoj karti
  • Informacije o programu dostupne su na mrežnoj stranici Saveza www.skolski-sport-zg ili na facebook stranici Saveza
  • Fotografije i video reportaže možete vidjeti na instagramu ili ŠSSGZ TV-u
  • Za sudjelovanje u programu potrebna je iskaznica Hrvatskog školskog sportskog saveza ili originalno ovjereni Zahtjev za izradu iskaznica http://www.skolski-sport-zg.hr/iskaznice.aspx
  • Program se provodi i tijekom ljetnog i proljetnog odmora učenika, te tijekom školske godine.

UPUTE O NAČINU IZRADE ISKAZNICA HRVATSKOG ŠKOLSKOG SPORTSKOG SAVEZA ZA GRAD ZAGREB

Prilikom ispunjavanja podataka za novu iskaznicu, gdje treba popuniti sve tražene podatke, pratite „Upute za izdavanje iskaznice“ na mrežnim stranicama Hrvatskog školskog sportskog saveza. Nakon što ste točno ispunili sve tražene podatke u aplikaciji za izradu iskaznice na adresu elektroničke pošte, koju ste naveli prilikom ispunjavanja Zahtjeva, dobit ćete PDF format Zahtjeva. Obrazac otisnite u dva primjerka, koje trebaju potpisati sve tražene osobe u zaglavlju obrasca, te ih je potrebno ovjeriti pečatom škole. Pomoć pri rješavanju poteškoća prilikom popunjavanja Zahtjeva možete dobiti na 01/6126 140 ili na problem-iskaznica@skolski-sport.hr Jedan ovjeren primjerak zahtjeva pošaljite na adresu HŠSS-a, Buzinski prilaz 2, 10010 Zagreb, a drugi primjerak koristite kao identifikacijski dokument najduže 30 dana (unutar 30 dana iskaznica će biti izrađena). Iskaznice se preuzimaju u uredu ŠSSGZ-a, Boškovićeva 4, radnim danom od 8 do 15 sati. Obavijest o preuzimanju iskaznice tijekom školskog odmora učenika dobit će podnositelj Zahtjeva, a za vrijeme trajanja nastave, obavijestiti ćemo školu. Aplikaciji Zahtjev za izdavanje ISKAZNICE Hrvatskog školskog sportskog saveza možete pristupiti ovdje.