UČENICI IX. GIMNAZIJE POZVANI NA ŽUPANIJSKA NATJECANJA U ZNANJU I NA ŽUPANIJSKU RAZINU SMOTRE LITERARNOG, DRAMSKO-SCENSKOG I NOVINARSKOG STVARALAŠTVA LIDRANO:
Predmet | Ime učenika | Prezime učenika | Razred | Ime mentora | Prezime mentora |
Povijest | Grgur | Crnković | 1.c | Josipa | Malčić |
Povijest | Lira | Musliu | 1.d | Josipa | Malčić |
Povijest | Lana | Golubić | 2.c | Sebastijan | Zadravec |
Povijest | Andrija | Kuzmić | 2.c | Sebastijan | Zadravec |
Geografija | Josip | Moser | 2.c | Suzana | Rzounek |
Njemački jezik | Kjara | Križanović | 2.d | Lovorka | Keča Bugarin |
Matematika | Viktorija | Pribanić | 2.d | Anja | Posel |
Njemački jezik | Ela | Zmišlja | 2.d | Lovorka | Keča Bugarin |
Biologija | Sara | Burica | 2.e | Marija | Repulec Glogović |
Talijanski jezik | Gabrijela | Alagić | 3.b | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Lidrano | Lily | Antić | 3.b | Ljiljana | Miler |
Talijanski jezik | Lara | Dvorski | 3.b | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Lidrano | Nina | Grubić | 3.b | Ljiljana | Miler |
Geografija | Tara | Lakatoš | 3.b | Fran | Alilović |
Povijest | Mihael | Razić | 3.b | Fran | Alilović |
Geografija | Dorotea | Strugar | 3.b | Fran | Alilović |
Logika | Tian | Vlašić | 3.b | Željko | Platužić |
Matematika | Tijan | Vlašić | 3.b | Melita | Šulc |
Talijanski jezik | Ana | Alvir | 3.c | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Povijest | Gabriel Leon | Barbarić | 3.c | Vladimir | Begović |
Francuski jezik | Antun Bader | Bistrović | 3.d | Mirjana | Franić |
Francuski jezik | Barbara | Cvjetković | 3.d | Mirjana | Franić |
Geografija | Lovro | Boras | 3.e | Fran | Alilović |
Francuski jezik | Antonela | Biškupić | 4.a | Mirjana | Franić |
Engleski jezik | Jan Stjepan | Franja | 4.a | Ingeborg | Radimiri |
Francuski jezik | Jan Stjepan | Franja | 4.a | Mirjana | Franić |
Francuski jezik | Karlo | Kunić | 4.a | Mirjana | Franić |
Francuski jezik | Ivana | Sekulić | 4.a | Mirjana | Franić |
Geografija | Leona | Jokić | 4.c | Fran | Alilović |
Engleski jezik | Noa | Klarić | 4.c | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Povijest | Noa | Klarić | 4.c | Vladimir | Begović |
Filozofija | Matija | Rajnoha | 4.c | Željko | Platužić |
Matematika | Klara | Keglević | 4.d | Melita | Šulc |
Talijanski jezik | Magda | Peša | 4.d | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Talijanski jezik | Lana | Medić | 4.e | Katarina | Gospodnetić Pavković |
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na plasmanu na županijskim natjecanjima te im želimo puno uspjeha u nastavku natjecanja!
Na školskoj i općinskoj razini natjecanja sudjelovalo je 150 učenika IX. gimnazije. Zahvaljujemo svima!
OSTALA NATJECANJA
Učenici IX. gimnazije pozvani na državnu razinu natjecanja "Mreža čitanja" u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara:
Natjecanje | Ime učenika | Prezime učenika | Razred | Ime mentora | Prezime mentora |
Mreža čitanja | Izabela | Rimac | 2.d | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Ela | Zmišlja | 2.d | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Nino | Kolega | 3.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Gabrijela | Alagić | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Nina | Grubić | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Tara | Lakatoš | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Dorotea | Strugar | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Aneta | Šušnjara | 3.b | Mateja | Mačešić |
Učenici IX. gimnazije pozvani na županijsku razinu natjecanja "Mreža čitanja" u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara:
Mreža čitanja | Petar | Capan | 1.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Iskra | Azinović | 1.c | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Izabela | Rimac | 2.d | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Ela | Zmišlja | 2.d | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Patricija | Čolić | 3.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Nino | Kolega | 3.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Sara | Suhić | 3.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Mia | Zubac | 3.a | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Gabrijela | Alagić | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Nina | Grubić | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Tara | Lakatoš | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Dorotea | Strugar | 3.b | Mateja | Mačešić |
Mreža čitanja | Aneta | Šušnjara | 3.b | Mateja | Mačešić |
Čestitke svim sudionicima!
Obilježavanje međunarodnih Dana srednjoškolaca i tolerancije - "Svačije je pravo živjeti"
Autor: Sonja Lušić Radošević, 7. 12. 2010.
Na prvom koncertu u povodu međunarodnog Dana srednjoškolaca te međunarodnog Dana tolerancije koji se održao na Trgu bana Josipa Jelačića, u petak, 19. studenog 2010.godine nastupio je i naš školski band „Prazna lepinja“.
izvor slika:online-zagreb.hr
izvor teksta: zagreb.hr
Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport Grada Zagreba, na inicijativu Vijeća učenika Grada Zagreba i Grada Zagreba po prvi puta ove godine organizator je koncerta koji će se održati na Trgu bana Josipa Jelačića, u petak, 19. studenog 2010.godine s početkom u 16.00 sati u povodu međunarodnog Dana srednjoškolaca te međunarodnog Dana tolerancije.
Tom prigodom ćemo se prisjetiti tragično preminulog učenika Grafičke škole, Luke Ritza. Ovom glazbeno-edukativnom manifestacijom pod nazivom “Svačije je pravo živjeti“ učenici srednjih škola Grada Zagreba (glazbene i plesne skupine) svojim nastupom žele mladim ljudima poslati poruke tolerancije, mira i suosjećanja, te senzibilizirati javnost za problem nasilja u društvu.
Od škola će nastupiti:
1. Bubnjari Djembe Bubnjevi ( OŠ Lovre pl. Matačića )
2. Manekenska skupina (Škola primijenjene umjetnosti i dizajna)
3. Tamburaški sastav "Zlatne žice drva" ( Drvodjeljska škola Zagreb )
4. Školski sastav: Crveni storno ( 1. ekonomska škola )
5. Vokalno – instrumentalni sastav Affectus (Učenički dom Željezničke tehničke škole)
6. Školski sastav "Posni sir" (Gimnazija Lucijana Vranjanina)
7. Solistica Anja Kovačević, flauta (Poštanska i telekomunikacijska škola)
8. Školski sastav „NAVOJNO SVRDLO“ (Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića)
9. Skupina učenika IV. razreda ( recital Kristijana Komorčeca) (Opća privatna gimnazija)
10. Teacher's little mistake (ex Frekvencija) (Tehnička škola Ruđera Boškovića)
11. Školski sastav “Bolcna rock“ (Geodetska tehnička škola)
12. Manekenska sekcija (Škola za tekstil, kožu i dizajn)
13. „Prazna lepinja“ (IX.gimnazija)
14. No Excuse (hip-hop) (Grafička škola u Zagrebu)
15. Rock sastav XI. Gimnazije „IKS-I TOČKA“ (XI. Gimnazija)
16. Školski sastav Community breakdown (Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu)
17. Solistica Magdalena Kukić (XVIII. gimnazija)
18. Školski sastav: ELECT ROB AND…? (I. GIMNAZIJA)
19. Školski sastav "Pocket Rockets" (V. gimnazija)
20. Školski sastav: HEAVY METAL SASTAV ¨SINRAISER ¨ (XVI. Gimnazija)
21. Školski sastav: "Black & White" (XV. gimnazija Zagreb)
22. VIS Ulična Svjetiljka (XIII. gimnazija)
23. Solist Mark Marku, učenik (Učenički dom Ivana Mažuranića)
24. Rock sastav Horizont (Gimnazija Ivan Supek)
25. Plesna skupina Cenerice (Gimnazija Ivan Supek)
26. Školski rock sastav „The Beatless“ (XV.GIMNAZIJA)
27. „Medicinska ekipa“ (Škola za medicinske sestre Vinogradska)
28. Školski sastav PRAS+FISH (vokalno-instrumentalni sastav) (XIII. Gimnazija)
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Ukupno: 2114858
Ovaj tjedan: 2114
Danas: 143