Online edukacija za sve zainteresirane učitelje

Autor: Arjana Blažić, 3. 5. 2016.

U okviru Erasmus + projekta Make Me A European tijekom školske godine 2015.-2016. održano je 12 webinara pod nazivom Tools On Tuesday Night

Na svakom webinaru su voditeljice Arjana Blažić i Andrea Ullrich predstavile po jedan web 2.0 alat iz jedne od četiriju kategorija: alati za društveno označivanje, suradnju, prezentiranje i evaluaciju. Predstavljeni su načini na koji se ti alati mogu koristiti u nastavi.

Na webinarima su sudjelovali sudionici projekta iz Njemačke, Italije, Poljske, Cipra i Hrvatske, ali i vanjski gosti, nastavnici iz brojnih europskih zemalja. Webinari su održani u CARNetovom ACP sustavu u Adobe sobi Croatian Future Classroom.

Ukupno: 1141921