Naša profesorica je vodila međunarodno događanje u Londonu

Autor: Administrator , 1. 2. 2018.

Naša profesorica Arjana Blažić je na europskoj konferenciji obrazovnih tehnologija BETT koja se održala proteklog tjedna u Londonu vodila TeachMeet na kojem je sudjelovalo 14 govornika - nastavnika iz 9 zemalja.

TeachMeet je vrsta seminara za stručno usavršavanje nastavnika na kojem nastavnici u kratkim prezentacijama govore o svojim projektima, dijele svoje iskustvo ili predstavljaju svoju ideju. Prezentacije obično traju 3 ili 7 minuta, a nakon isteka tog vremena predavač mora napustiti pozornicu i mikrofon predati sljedećem nastavniku. To čini TeachMeet vrlo dinamičnim pa je zbog toga, ali i zbog svog neformalnog karaktera, postao vrlo popularan oblik stručnog usavršavanja te se organizira u raznim dijelovima svijeta.

Pogledajte njihove prezentacije i pročitajte o njihovim projektima i primjerima dobre prakse. https://tmintbett.wordpress.com/line-up-2018/